Cabanas Puerto Morelos

ex. Cabañas Puerto Morelos
Puerto Morelos, Mexico View on map
Vanaf US$ 162 US$ 145 per nacht
Bespaar 10%
Inchecken
25 sep 2026
Uitchecken
26 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Cabanas Puerto Morelos kiezen

  • Buitenbad
    Het hele jaar
  • Strandtoegang
    Stoelen en parasols
  • Massageservice
    Zweeds en diepweefsel
  • Tuin en terras
    Picknickplaats met zithoek
  • Gratis parkeren
    Reservering niet nodig
  • Huisdieren welkom
    Geen extra kosten

Overzicht

Cabanas Puerto Morelos hotel, dat over spatherapie en spadiensten beschikt, ligt maar 250 meter van Catholic Church. Het aparthotel biedt Wi-Fi in openbare gebieden. Er zijn een kuursalon, waar u van een massagebehandeling en een spadienst kunt profiteren.

De Botanische tuin Dr. Alfredo Barrera Marin is op een korte afstand van dit hotel en Parroquia San Jose Obrero is op 10 minuten lopen. Cabanas bevindt zich op 650 meter afstand van de bushalte to Puerto Morelos, op 350 meter afstand van Playa Publica puerto morelos. Dit pand ligt ook op 3 km afstand van de Dierentuin Crococun.

Ingericht met een bureau, beschikken de 6 kamers over gemakken zoals kabelzenders en een flatscreen TV met satellietzenders en koffie- en theevoorzieningen. Gasten kunnen gebruik maken van een apart toilet en een douche. Ze beschikken over badkamers met een apart toilet en een douche alsook een haardroger en badlakens.

Beach Club Ojo De Agua is gesitueerd binnen handbereik van Cabanas Puerto Morelos.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 22:00
  • Uitchecken
    van 11:00 tot 12:00
  • Hotelklasse
Cabanas Puerto Morelos
Onze tips

Is Cabanas Puerto Morelos iets voor u?

Perfect als u
  • Gratis parkeert op het parkeerterrein van het hotel.
  • In het Mexicaanse restaurant El Merkadito wilt dineren.
Sla over als u
  • Een gratis luchthavenshuttle verwacht - de shuttle is beschikbaar tegen betaling.
  • Zonder extra kosten het buitenzwembad wilt gebruiken - er is een toeslag van toepassing.
Bijzonder aan deze plek:
  • De zeezicht vanuit sommige kamers met een patio en balkon.

Faciliteiten van Cabanas Puerto Morelos

Algemeen
  • WiFi
  • Kluisje
Eten
  • Keukengerei
Kamervoorzieningen
  • Zithoek
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Flat-screen TV
  • Ledikanten/ Babybedden

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Cabanas Puerto Morelos.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 22:00
Uitchecken
van 11:00 tot 12:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
25 sep 2026
Uitchecken
26 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien